Blog Yazarı Olmak İster misin?

Kaleminize güveniyorsanız, bloğumuzda özgürce web, hosting, teknoloji ve programlama dilleri üzerine makale yazabilirsiniz. Bizde sizi sürekli hediye kuponlar ile ödüllendiririz. Blog Yaz!


Denizcilik

Tahmini okuma 1 dakika 24 saniye Görüntülenme: 139

Teknolojinin gelişip etkilediği pek çok sektör, işlerini gidişatın genel durumu nedeni ile teknolojik gelişmelerin yönlendirdiği tarzda yürütmektedir. Sektörlerin alım, satım, tamirattan tutunda pazarlamaya kadar pek çok işlemlerini artık teknolojiden nasibini alarak büyüyen elektronik ortamlarda yapmaya başladığını hepimiz biliyoruz.

Eğer sizlerde hizmet ettiğiniz sektör için elektronik ortamlardan müşterilerime ulaşmak istiyorum diyorsanız, müşteri pazarımı elektronik ortamdan değişik sekmelere ayırmak istiyorum diyorsanız; Çark Bilişim tüm isteklerinize cevap verebilecektir.

Yapmanız gereken tek şey, Çark Bilişim adresine gelerek size özel hazırlanmış scripti satın almak. Bu işlemi tamamladıktan sonra müşteri ile aranızda tek bir bilgisayar tuşu kadar uzaklıkta bir mesafe kalacaktır. Örneğin; denizcilik sektörü üzerine çalışan bir firmasınız. Balık su ürünleri, denizcilik, gemicilik, su altı çalışmaları ve yatçılık üzerine bir hizmet veriyorsunuz. Hizmet verdiğiniz sektörleri kayıtlayın ve detaylı iletişim bilgilerinizin ardından artık sizin bilgileriniz internet ortamına taşınsın. SEO dostu alt yapısı ile internet arama motorlarına bilgilerinizi bırakın scripti taşısın. Bu aşamadan sonra tek yapmanız, müşterilerinizi beklemek. 

Sürekli gelişen, kendini her geçen gün artan bir hızla yenileyen global dünyanın getirilerinden eksik kalmayın. Rakipleriniz ile yarışmanıza hız katacak yeni yollar denemekten çekinmeyiniz. Eğer, kendini sürekli yenileyen, adını duyurmak için çalışmalar yapmayan bir firma olursanız, yok olmaya mahkumsunuzdur.


6 ay önce Memet Ozenir tarafından yazıldı. Son güncelleme 10.10.2022 08:00
Blogtan Son Yazılar
Yükleniyor

Yeni Ürünlerden İlk Siz Haberdar Olun!

Şimdi abone olarak yeni ürün ve indirim kampanyalarından anında faydalanın!

veya üye olmak isteyebilirsiniz

Üye Ol