Web Tasarım

​Günümüzde Her firma bir websitesine ihtiyaç duymaktadır ve İnternet yayıncılığı müşterilere, ziyaretçilere ulaşmanın günümüzde en kolay yoludur. Çark Bilişim işinizi ve sizi internette en kaliteli şekilde tanıtma ve geniş çevrelere ulaşmanıza sağlayacak çalışmalar yapmaktadır. Birçok referansımız ve 8 yıllık tecrübelerimize dayanarak web tasarım çalışmalarınızda yayınızdayız. 

Yönetim ve Güncelleme 
Çark Bilişim Aracılığıyla sahip olacağınız websitelerinizi birebir kendiniz kontrol edebilir ve her saniye güncelleyebilirsiniz. 24 Saat kesintisiz yayın garantisiyle web sitenize ne isterseniz onu kendiniz ekleyebilirsiniz. Kullanımsal açıdan çok kolay olan yönetim panelinde size gerekli olan bilgi sadece word bilgisidir. Yerleşik metin editörü yardımıyla zorlanmadan kolayca websitenizi donatabilir ve yayın hayatına giriş yapmış olursunuz.

Lisans ve Kullanım 
Çark Bilişim'de yaptırdığınız web sistemleriniz kendi adınıza özel olarak lisanslanarak çalınmaya veya birebir kopyalanmaya karşı korumalıdır. Lisanslarınız süresiz yayın ilkesine bağlı ve sistem kullanım ve koruma hakları tamamen tarafınıza aittir.

Resim Yönetimi ve Upload 
Sistemlerimizde Resim Upload veya Dosya Upload ( Yükleme ) çok çok basite indirgenerek tamamen çek  - sürükle – bırak mantığı kullanılmıştır. Saatlerce web sitenize resim yükleyip yol göstermek veya başka bir siteye yüklediğiniz resmi kendi sitenizde göstermekle uğraşmazsınız. Kendi içerisinde veritabanı sunucusu barındıran sistemlerimizde resminizi basitçe ve önizlemeli şekilde sitenize yükleyebilir alakalı yerlerde kullanabilirsiniz.

Hakim Kontrol ve Düzenleme 
Websitelerinizde düzenleme ve müdahele etme konusunda eski sistemler gibi kodlama yapan kişilere ulaşıp istekleriniz için günlerce beklemek zorunda kalmazsınız. Sistemlerimizde sitenizin her alanına kod bilgisi olmadan çek – sürükle – bırak yöntemiyle istediğiniz özelliği istediğiniz alanda kolayca kullanabilir ve yerlerini istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Geliştirilebilir Entegrasyon 
Bizim Aracılığımızla sisteminize sahip olduktan sonra teknoloji dünyasında geri kalmak gibi bir korkunuz olmaz. Her saniye ve her yeni özelliğe kendini hazır tutan sistemimizde yeni bir özellik için yeni bir web sayfası yaptırmak zorunda kalmazsınız şirketimiz aracılığı ve uzman tasarımcı ekibimizle istediğiniz özelliği en uygun biçimde tasarlayarak mevcut web sisteminize çok kısa bir süre içerisinde entegre edebilir ve yeni bir site yaptırma derdinden kurtularak sürekli gözde kalırsınız.

%99,9 Uptime ve Çalışabilirlik Garantisi 
Sistemlerimizde %99,9 Uptime garantisi vermekte ve kesintisiz yayın hayatında sağlamlık vaad etmekteyiz. Sözleşme süresince yayında kalan websitenizde herhangi bir kesinti, görüntü değişimi , kod arızası, çeşitli nedenlerden ötürü devredışı kalma sıkıntıları yaşamazsınız. Her an hızlı ve ilk günkü kadar temiz bir altyapıyla yayın hayatında yolunuza devam edersiniz.

Her geçen gün daha fazlası için çalışan ekibimiz sizler için en gelişmişi ve en uygunu hazırlama yolunda hızını kesmeden devam ediyor. Hemen bir websitesi sahibi olmak istiyorsanız size en uygun firma "Çark Bilişim Web Tasarım Yazılım Bilişim ve Reklam Hizmetleri" dir.